Опубликовано вчера

Persoană de serviciu

Основная информация

Зарплата:
8 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Căutăm o persoană responsabilă și energică pentru poziția de Cleaner, care va contribui la menținerea curățeniei și ordinii!

Cerințe:

  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic .
  • Atenție la detalii și respectarea standardelor de igienă.
  • Seriozitate și responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • Graficul de lucru este 5/2 de la ora 07:00-19:00
  • Preț/oră = 40 lei (lunar reiese lunar un salariu 10.500 lei pentru 22 de zile lucrătoare)

Responsabilități:

  • Curățarea vaselor, tacâmurilor și echipamentelor de bucătărie
  • Menținerea curățeniei în cafenea cât și bucătarie.
  • Organizarea eficientă a zonei de lucru.

О компании

Ce este Gustomania?

Gustomania este o cafenea bine cunoscută în Chișinău, recunoscută pentru preparatele sale delicioase și servicii impecabile. Ne specializăm în oferirea de mâncăruri familiare și consistente, care răspund nevoilor zilnice ale clienților noștri. De la mic dejunuri hrănitoare, la supe reconfortante și salate proaspete, meniul nostru este gândit pentru a satisface gusturile diverse ale oaspeților noștri, indiferent de momentul zilei. Pe lângă aceasta ne ocupăm cu:
1.Servicii de catering – clienții noștri pot comanda preparate pentru evenimente diverse, iar echipa noastră de profesioniști se asigură că mâncarea ajunge la standardele ridicate ale cafenelei noastre. Fie că este vorba de o petrecere mică sau de un eveniment de amploare.
2.Găzduim evenimente speciale de exemplu organizăm evenimente private, corporative sau familiale, oferind un meniu personalizat, care reflectă preferințele și nevoile fiecărui client

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Alexei Mateevici 60
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?