Publicat Ieri

Persoană de serviciu

Informații de bază

Salariu:
8 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm o persoană responsabilă și energică pentru poziția de Cleaner, care va contribui la menținerea curățeniei și ordinii!

Cerințe:

  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic .
  • Atenție la detalii și respectarea standardelor de igienă.
  • Seriozitate și responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • Graficul de lucru este 5/2 de la ora 07:00-19:00
  • Preț/oră = 40 lei (lunar reiese lunar un salariu 10.500 lei pentru 22 de zile lucrătoare)

Responsabilități:

  • Curățarea vaselor, tacâmurilor și echipamentelor de bucătărie
  • Menținerea curățeniei în cafenea cât și bucătarie.
  • Organizarea eficientă a zonei de lucru.

Despre companie

Ce este Gustomania?

Gustomania este o cafenea bine cunoscută în Chișinău, recunoscută pentru preparatele sale delicioase și servicii impecabile. Ne specializăm în oferirea de mâncăruri familiare și consistente, care răspund nevoilor zilnice ale clienților noștri. De la mic dejunuri hrănitoare, la supe reconfortante și salate proaspete, meniul nostru este gândit pentru a satisface gusturile diverse ale oaspeților noștri, indiferent de momentul zilei. Pe lângă aceasta ne ocupăm cu:
1.Servicii de catering – clienții noștri pot comanda preparate pentru evenimente diverse, iar echipa noastră de profesioniști se asigură că mâncarea ajunge la standardele ridicate ale cafenelei noastre. Fie că este vorba de o petrecere mică sau de un eveniment de amploare.
2.Găzduim evenimente speciale de exemplu organizăm evenimente private, corporative sau familiale, oferind un meniu personalizat, care reflectă preferințele și nevoile fiecărui client

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Alexei Mateevici 60