Опубликовано сегодня

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • experiență anterioară în gestionarea unui depozit;
  • cunoștințe despre gestionarea stocurilor și proceduri de inventar;
  • abilități de utilizare a echipamentelor de depozitare și manipulare;
  • capacitate de a lucra în echipă și de a comunica eficient;
  • atenție la detalii și capacitate de a respecta termenele limită;
  • permis de conducere categoria B (avantaj).

Responsabilități:

  • recepționarea și verificarea marfurilor receptionate;
  • organizarea și gestionarea stocurilor în depozit;
  • pregătirea și ambalarea comenzilor pentru livrare;
  • evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor;
  • participare la procesul de verificare a stocului și a facturilor;
  • participare la inventariere;
  • urmarirea marfurilor/comenzilor eliberate;
  • gestionarea proceselor de încărcare/descărcare;
  • menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială din prima zi;
  • Pachet social atractiv;
  • Program de lucru stabil;
  • Mediu de lucru placut;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Persoanele interesate sunt rugate sa apeleze la numarul de telefon: [показать номер]060833346

sau sa expedieze CV la e-mail: contabilitate333@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?