Publicat azi

Depozitar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experiență anterioară în gestionarea unui depozit;
  • cunoștințe despre gestionarea stocurilor și proceduri de inventar;
  • abilități de utilizare a echipamentelor de depozitare și manipulare;
  • capacitate de a lucra în echipă și de a comunica eficient;
  • atenție la detalii și capacitate de a respecta termenele limită;
  • permis de conducere categoria B (avantaj).

Responsabilități:

  • recepționarea și verificarea marfurilor receptionate;
  • organizarea și gestionarea stocurilor în depozit;
  • pregătirea și ambalarea comenzilor pentru livrare;
  • evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor;
  • participare la procesul de verificare a stocului și a facturilor;
  • participare la inventariere;
  • urmarirea marfurilor/comenzilor eliberate;
  • gestionarea proceselor de încărcare/descărcare;
  • menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială din prima zi;
  • Pachet social atractiv;
  • Program de lucru stabil;
  • Mediu de lucru placut;
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Persoanele interesate sunt rugate sa apeleze la numarul de telefon: [vezi telefon]060833346

sau sa expedieze CV la e-mail: contabilitate333@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău