Опубликовано вчера

Fotograf

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului vacant

Pentru compania noastră, CIPAUTO, avem nevoie de un fotograf full-time. Vino să te alături echipei noastre creative și dinamice! Ai posibilitatea de a exprima talentul tău într-un mediu profesionist și prietenos, chiar dacă ești la început de drum. Pentru această poziție nu e nevoie de studii sau experiență în domeniu.

Cerințe față de candidat

  • Disponibilitate de lucru full-time.
  • Competențe de organizare și atenție la detalii.
  • Responsabilitate și punctualitate.
  • Abilități de lucru în echipă.

Responsabilități

Candidatul selectat va fi responsabil pentru realizarea fotografiilor de calitate pentru vehiculele companiei, editarea și procesarea acestora, colaborarea cu echipa de marketing pentru crearea de materiale vizuale atrăgătoare, precum și altor sarcini potrivite.

Oferta companiei

În schimbul dedicării și muncii tale, oferim un salariu de la 12000 MDL, un mediu de lucru plăcut și profesionist, ocuparea unui post stabil cu contract individual de muncă, posibilitatea de dezvoltare în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii

Ne dorim ca tu să faci parte din echipa noastră! Trimite-ne CV-ul la adresa de email - sales.cipauto@gmail.com Ne asigurăm că acesta nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul acestei platforme. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Mun.Chisinau, str. Gradina Botanica 9, telefon de contact - [показать номер]069073777

Ключевые навыки
Învățare continuă Comunicare Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Producția Video Lightroom Adobe Photoshop

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Бонусы и премии

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Gradina Botanica St 9
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?