Publicat Ieri

Fotograf

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului vacant

Pentru compania noastră, CIPAUTO, avem nevoie de un fotograf full-time. Vino să te alături echipei noastre creative și dinamice! Ai posibilitatea de a exprima talentul tău într-un mediu profesionist și prietenos, chiar dacă ești la început de drum. Pentru această poziție nu e nevoie de studii sau experiență în domeniu.

Cerințe față de candidat

  • Disponibilitate de lucru full-time.
  • Competențe de organizare și atenție la detalii.
  • Responsabilitate și punctualitate.
  • Abilități de lucru în echipă.

Responsabilități

Candidatul selectat va fi responsabil pentru realizarea fotografiilor de calitate pentru vehiculele companiei, editarea și procesarea acestora, colaborarea cu echipa de marketing pentru crearea de materiale vizuale atrăgătoare, precum și altor sarcini potrivite.

Oferta companiei

În schimbul dedicării și muncii tale, oferim un salariu de la 12000 MDL, un mediu de lucru plăcut și profesionist, ocuparea unui post stabil cu contract individual de muncă, posibilitatea de dezvoltare în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii

Ne dorim ca tu să faci parte din echipa noastră! Trimite-ne CV-ul la adresa de email - sales.cipauto@gmail.com Ne asigurăm că acesta nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul acestei platforme. Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Mun.Chisinau, str. Gradina Botanica 9, telefon de contact - [vezi telefon]069073777

Abilități cheie
Învățare continuă Comunicare Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Producția Video Lightroom Adobe Photoshop
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Uniformă

Program flexibil

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Gradina Botanica St 9
Număr de contact:
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?