Опубликовано сегодня

Inginer-tehnician proiectant mobilier (mobilă corp)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim:

  • Angajare oficială
  • Salariul (negociabil) în dependență de abilitățile și cunoștințele candidatului
  • Program de lucru: Luni-Vineri 09:00-18:00

Locația: str. Uzinelor 171/4

Cerințe:

  • Experiență într-o funcție similară minim 1 an
  • Fluența in programe pentru productia de mobila( precum SketchUp, БАЗИС - мебельщик, AutoCad, ș.a.)
  • Cunoașterea accesorilor de mobilier și a materialelor utilizate;
  • Coordonarea procesului tehnologic;
  • Studii în domeniul constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Executarea proiectelor tehnice
  • Elaborarea specificațiilor tehnice
  • Oferirea soluțiilor tehnice în executarea produselor
  • Deplasarea pentru efectuarea măsurătorilor finale
  • Efectuarea muncii in termen stabilit

Trimite CV-ul la adresa grapinvasile@gmail.com">grapinvasile@gmail.com sau sună la +[показать номер]37362178818.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor 171/4
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?