Publicat azi

Inginer-tehnician proiectant mobilier (mobilă corp)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Angajare oficială
  • Salariul (negociabil) în dependență de abilitățile și cunoștințele candidatului
  • Program de lucru: Luni-Vineri 09:00-18:00

Locația: str. Uzinelor 171/4

Cerințe:

  • Experiență într-o funcție similară minim 1 an
  • Fluența in programe pentru productia de mobila( precum SketchUp, БАЗИС - мебельщик, AutoCad, ș.a.)
  • Cunoașterea accesorilor de mobilier și a materialelor utilizate;
  • Coordonarea procesului tehnologic;
  • Studii în domeniul constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Executarea proiectelor tehnice
  • Elaborarea specificațiilor tehnice
  • Oferirea soluțiilor tehnice în executarea produselor
  • Deplasarea pentru efectuarea măsurătorilor finale
  • Efectuarea muncii in termen stabilit

Trimite CV-ul la adresa grapinvasile@gmail.com">grapinvasile@gmail.com sau sună la +[vezi telefon]37362178818.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Uzinelor 171/4