Опубликовано вчера

Manager Uzină/Magazin

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Руководящая должность
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerinte:

  • Experiență de cel puțin jumătate de an într-un post de conducere în retail sau industria alimentară;
  • Abilități excelente de comunicare și leadership;
  • Experiență în gestionarea relațiilor cu clienții și capacități de rezolvare a problemelor;
  • Abilități organizatorice și de timp;
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil;

Responsabilități:

  • Coordonarea generală a operațiunilor uzinei/magazinului;
  • Gestionarea și dezvoltarea echipei de angajați;
  • Asigurarea îndeplinirii standardelor de calitate și operare a rețelei;
  • Supervizarea inventarului și gestionarea comenziilor de aprovizionare;
  • Crearea, implementarea și urmărirea planurilor de obiective operare și profit;

Pentru a aplica la acest post vacant, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Rețeaua de Restaurante

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?