Publicat Ieri

Manager Uzină/Magazin

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture, Program flexibil
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Experiență de cel puțin jumătate de an într-un post de conducere în retail sau industria alimentară;
  • Abilități excelente de comunicare și leadership;
  • Experiență în gestionarea relațiilor cu clienții și capacități de rezolvare a problemelor;
  • Abilități organizatorice și de timp;
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil;

Responsabilități:

  • Coordonarea generală a operațiunilor uzinei/magazinului;
  • Gestionarea și dezvoltarea echipei de angajați;
  • Asigurarea îndeplinirii standardelor de calitate și operare a rețelei;
  • Supervizarea inventarului și gestionarea comenziilor de aprovizionare;
  • Crearea, implementarea și urmărirea planurilor de obiective operare și profit;

Pentru a aplica la acest post vacant, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Rețeaua de Restaurante

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte