Опубликовано вчера

Operator de date / Contabil fara experienta

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Сынджера

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania Dinotte este în căutare de operatori de date / contabili fără experiență. Posturile disponibile sunt full-time și se adresează atât persoanelor fără experiență, cât și celor cu experiență entry-level (< 2>

Cerințele față de candidat:

  • Să fie o persoană organizată și meticuloasă
  • Să aibă abilități de muncă în echipă
  • Să posedă cunoștințe de bază de contabilitate și/sau cunoștințe de operare calculator
  • Să aibă disponibilitatea de a învăța și de a-și dezvolta competențele în domeniul contabilității

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea operațiunilor de înregistrare a datelor în sistemul informatic
  • Prelucrarea, verificarea și păstrarea documentelor contabile
  • Colaborarea cu echipa pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice și a proiectelor cu termen lung

Oferta companiei:

Compania Dinotte oferă un mediu de lucru profesionist și prietenos, posibilități de dezvoltare și creștere în cadrul companiei, salariu competitiv și condiții de muncă plăcute. De asemenea, oferim program de lucru flexibil și suport constant din partea echipei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă încurajăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email dinotte.hr@gmail.com.

О компании

Добро пожаловать в dinotte.shop!

Матрасы NR.1 как в Молдове, так и по всему миру. Спальная система - это целая кровать, основа кровати, матрас, топпер, защитный чехол, подушка, одеяло и постельное белье. Только качество всех этих элементов, осознанность и внимание при выборе материалов, форм и структур, обеспечивает эффективный результат. В течение 40 лет мы занимались благосостояние и отдых (Wellness and Rest) (Benessere e Riposo) с компетенцией и страстью. Опыт побуждает нас предлагать нашим клиентам выбор продуктов, сделанных с тщательным вниманием, для качественного отдыха по правильной цене. Благодаря привилегированным отношениям с производственными компаниями dinotte.shop всегда предлагает лучшее соотношение цены и качества для всех продуктов.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, or. Sîngera, str.Schinoasei 8/3
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?