Publicat Ieri

Operator de date / Contabil fara experienta

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Sîngera

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania Dinotte este în căutare de operatori de date / contabili fără experiență. Posturile disponibile sunt full-time și se adresează atât persoanelor fără experiență, cât și celor cu experiență entry-level (< 2>

Cerințele față de candidat:

  • Să fie o persoană organizată și meticuloasă
  • Să aibă abilități de muncă în echipă
  • Să posedă cunoștințe de bază de contabilitate și/sau cunoștințe de operare calculator
  • Să aibă disponibilitatea de a învăța și de a-și dezvolta competențele în domeniul contabilității

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea operațiunilor de înregistrare a datelor în sistemul informatic
  • Prelucrarea, verificarea și păstrarea documentelor contabile
  • Colaborarea cu echipa pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice și a proiectelor cu termen lung

Oferta companiei:

Compania Dinotte oferă un mediu de lucru profesionist și prietenos, posibilități de dezvoltare și creștere în cadrul companiei, salariu competitiv și condiții de muncă plăcute. De asemenea, oferim program de lucru flexibil și suport constant din partea echipei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă încurajăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email dinotte.hr@gmail.com.

Despre companie

Bine ați venit la dinotte.shop!

Saltele NR.1 atît în Moldova cît și în întreaga lume. Sistemul de dormit este un întreg comus din pat, somier, saltea, topper, husă de protecție, pernă, plapumă și lenjerie. Doar calitatea tuturor acestor elemente, conștientizarea și atenția în alegerea materialelor, formelor și structurilor, asigură un rezultat eficient. De 40 de ani avem de-a face cu Bunăstarea și Odihna , (Wellness and Rest) ( Benessere e Riposo) cu competență și pasiune.  Experiența ne conduce să oferim clienților noștri o selecție de produse făcute cu atenție scrupuloasă, pentru o odihnă de calitate la prețul corect. Datorită relației privilegiate cu companiile producătoare, dinotte.shop oferă întotdeauna cea mai bună valoare calitate-preț pentru toate produsele.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, or. Sîngera, str.Schinoasei 8/3