Опубликовано вчера

Chelner

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Ставчены

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Minim 2-5 ani de experiență în rolul de Chelner
  • Abilitatea de a asigura un serviciu de înaltă calitate pentru clienți
  • Cunoștințe despre protocolul de servire a mesei și eticheta culinară
  • Aptitudini excepționale de comunicare și lucru în echipă

Responsabilitățile candidatului

  • Servirea oaspeților într-un mod profesionist și prietenos
  • Prezentarea meniului, luarea comenzilor și oferirea recomandărilor la dorința oaspetelui
  • Pregătirea mesei pentru servire și asigurarea curățeniei zonei de servire
  • Abordarea scuzelor sau a neajunsurilor într-un mod profesional, priorizând satisfacția clientului

Oferta companiei

Oferim un pachet salarial negociabil, o echipă de lucru prietenoasă și un mediu de lucru în ton cu cele mai recente standarde din industrie. Ținem mult la dezvoltarea personalului nostru și oferim formare continuă pentru a îmbunătăți abilitățile și competențele membrilor echipei noastre.

Depunerea candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Завораживающий Château Sobor представляет собой идеальное место отдыха для всей семьи, гармонично вписавшееся в пасторальный пейзаж солнечных холмов региона Стэучени.
Комплекс включает в себя элегантные номера для размещения, ресторан и открытую террасу, открытый бассейн, зал для мероприятий, а также винный погреб с пространством для дегустаций.

Шагните в мир природной красоты на обширных зеленых просторах вокруг нашего каменного замка. Виноградники, орхарды, пышные яблони, миндальные деревья, айва и гордые ореховые рощи — всё это в объятиях дремлющего леса, стоящего на страже вашего спокойствия.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?