Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Minim 2-5 ani de experiență în rolul de Chelner
  • Abilitatea de a asigura un serviciu de înaltă calitate pentru clienți
  • Cunoștințe despre protocolul de servire a mesei și eticheta culinară
  • Aptitudini excepționale de comunicare și lucru în echipă

Responsabilitățile candidatului

  • Servirea oaspeților într-un mod profesionist și prietenos
  • Prezentarea meniului, luarea comenzilor și oferirea recomandărilor la dorința oaspetelui
  • Pregătirea mesei pentru servire și asigurarea curățeniei zonei de servire
  • Abordarea scuzelor sau a neajunsurilor într-un mod profesional, priorizând satisfacția clientului

Oferta companiei

Oferim un pachet salarial negociabil, o echipă de lucru prietenoasă și un mediu de lucru în ton cu cele mai recente standarde din industrie. Ținem mult la dezvoltarea personalului nostru și oferim formare continuă pentru a îmbunătăți abilitățile și competențele membrilor echipei noastre.

Depunerea candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Château Sobor este un resort de familie aflat între dealurile domoale ale regiunii Stăuceni, întinse către soare. Complexul cuprinde spații elegante de cazare, restaurant și terasă în aer liber, piscină deschisă, sală de evenimente și cramă cu piviniță și spațiu pentru degustări.
În preajma castelului din piatră se întinde un domeniu vast cu podgorii și livezi de nuci, gutui, meri și migdali, străjite de pădure.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte