Опубликовано вчера

Contabil-sef

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare în domeniul contabilității, economiei sau finanțelor;
  • Experiență de muncă de minim 5 ani;
  • Cunoașterea legislației contabile si fiscale;
  • Competențe de lucru cu PC (Word, Excel, 1C.);
  • Capacitate de analiză și sinteză, tenacitate, seriozitate, grad inalt de confidentialitate;

Responsabilități principale:

  • Organizarea și monitorizarea continuă a evidenței contabile;
  • Conducerea și organizarea activităților departamentului Contabil;
  • Delegarea corectă a sarcinilor și gestionarea eficientă a echipei;
  • Întocmirea dărilor de seamă fiscale și financiare.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a activa în cadrul unei companii in plina dezvoltare;
  • Dezvoltare profesională continua;
  • Salariu motivant.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, str. Sfantul Nicolae, 3
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?