Publicat Ieri

Contabil-sef

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare în domeniul contabilității, economiei sau finanțelor;
  • Experiență de muncă de minim 5 ani;
  • Cunoașterea legislației contabile si fiscale;
  • Competențe de lucru cu PC (Word, Excel, 1C.);
  • Capacitate de analiză și sinteză, tenacitate, seriozitate, grad inalt de confidentialitate;

Responsabilități principale:

  • Organizarea și monitorizarea continuă a evidenței contabile;
  • Conducerea și organizarea activităților departamentului Contabil;
  • Delegarea corectă a sarcinilor și gestionarea eficientă a echipei;
  • Întocmirea dărilor de seamă fiscale și financiare.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a activa în cadrul unei companii in plina dezvoltare;
  • Dezvoltare profesională continua;
  • Salariu motivant.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, str. Sfantul Nicolae, 3