Опубликовано вчера

Tapiter sicrie

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Compania "REKVIEM", cu sediul în Bălți, angajează un tapiter sicrie pe poziție full-time. Aceasta poziție necesită abilități manuale și atenție la detalii, dar nu necesită experiență anterioară - tinerii absolvenți sunt încurajați să aplice.

Cerințele față de candidat:

  • Absolvent de studii medii sau studii medii profesionale;
  • Capabil să lucreze atât independent, cât și în echipă;
  • Dexteritate manuală și orientare către detalii;
  • Dispus să învețe și să se adapteze la cerințele postului;
  • Să respecte standardele de igienă și securitate la locul de muncă.

Responsabilitățile candidatului:

Candidatul va fi responsabil de tapitarea sicrielor conform specificațiilor primate, mentenanța și curățenia echipamentelor utilizate, precum și respectarea riguroasă a normelor de siguranță și igienă în muncă. Alte responsabilități pot fi atribuite, în funcție de necesitățile companiei.

Oferta companiei:

REKVIEM oferă un contract de muncă pe o perioadă nedeterminată, un salariu începând de la 8000 MDL, precum și posibilitatea de a învăța un meșteșug într-un mediu profesionist. Candidatul selectat va beneficia de training la locul de muncă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să ne trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

REKVIEM este o companie dedicată industriei funerare, specializată în producția de sicrie și accesorii funerare, precum și în furnizarea de servicii funerare complete. Sub sloganul „Pentru cei ce ne-au fost dragi,” REKVIEM se angajează să sprijine familiile în momente dificile, oferind produse și servicii de înaltă calitate, adaptate nevoilor și dorințelor fiecărei familii, cu profesionalism și respect.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?