Publicat Ieri

Tapiter sicrie

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Compania "REKVIEM", cu sediul în Bălți, angajează un tapiter sicrie pe poziție full-time. Aceasta poziție necesită abilități manuale și atenție la detalii, dar nu necesită experiență anterioară - tinerii absolvenți sunt încurajați să aplice.

Cerințele față de candidat:

  • Absolvent de studii medii sau studii medii profesionale;
  • Capabil să lucreze atât independent, cât și în echipă;
  • Dexteritate manuală și orientare către detalii;
  • Dispus să învețe și să se adapteze la cerințele postului;
  • Să respecte standardele de igienă și securitate la locul de muncă.

Responsabilitățile candidatului:

Candidatul va fi responsabil de tapitarea sicrielor conform specificațiilor primate, mentenanța și curățenia echipamentelor utilizate, precum și respectarea riguroasă a normelor de siguranță și igienă în muncă. Alte responsabilități pot fi atribuite, în funcție de necesitățile companiei.

Oferta companiei:

REKVIEM oferă un contract de muncă pe o perioadă nedeterminată, un salariu începând de la 8000 MDL, precum și posibilitatea de a învăța un meșteșug într-un mediu profesionist. Candidatul selectat va beneficia de training la locul de muncă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să ne trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

REKVIEM este o companie dedicată industriei funerare, specializată în producția de sicrie și accesorii funerare, precum și în furnizarea de servicii funerare complete. Sub sloganul „Pentru cei ce ne-au fost dragi,” REKVIEM se angajează să sprijine familiile în momente dificile, oferind produse și servicii de înaltă calitate, adaptate nevoilor și dorințelor fiecărei familii, cu profesionalism și respect.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte