Опубликовано сегодня

Lucrator auxiliar

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Turbina MD SRL își extinde echipa și este în căutare de un lucrător auxiliar pentru aparatul de curățat cu nisip.  Experiența nu este necesară, însă seriozitatea și responsabilitatea sunt apreciate.

Cerințele față de candidat:

  • Fără experiență, dar deschis la învățare și dezvoltare profesională
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a menține un mediu de lucru curat și sigur
  • Angajare Full-Time

Responsabilitățile candidatului:

  • Operarea în condiții de siguranță a aparatului de curățat cu nisip
  • Verificarea și îngrijirea regulată a echipamentului
  • Colaborarea eficientă cu restul echipei

Oferta companiei:

La Turbina MD SRL, ne angajăm să oferim un mediu de lucru inclusiv, care pune accent pe dezvoltarea profesională și recunoașterea performanței. Oferim un salariu competitiv de 12000 MDL pe lună, precum și oportunitatea de a crește alături de o companie în dezvoltare.

Procesul de depunere a candidaturii:

Le invităm pe toți cei interesați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Cu o experienta de peste 10 ani in domeniul reconditionarii turbosuflantelor, Turbina.md este lider pe piata din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Bucovinei 17
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?