Publicat azi

Lucrator auxiliar

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Turbina MD SRL își extinde echipa și este în căutare de un lucrător auxiliar pentru aparatul de curățat cu nisip.  Experiența nu este necesară, însă seriozitatea și responsabilitatea sunt apreciate.

Cerințele față de candidat:

  • Fără experiență, dar deschis la învățare și dezvoltare profesională
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a menține un mediu de lucru curat și sigur
  • Angajare Full-Time

Responsabilitățile candidatului:

  • Operarea în condiții de siguranță a aparatului de curățat cu nisip
  • Verificarea și îngrijirea regulată a echipamentului
  • Colaborarea eficientă cu restul echipei

Oferta companiei:

La Turbina MD SRL, ne angajăm să oferim un mediu de lucru inclusiv, care pune accent pe dezvoltarea profesională și recunoașterea performanței. Oferim un salariu competitiv de 12000 MDL pe lună, precum și oportunitatea de a crește alături de o companie în dezvoltare.

Procesul de depunere a candidaturii:

Le invităm pe toți cei interesați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Cu o experienta de peste 10 ani in domeniul reconditionarii turbosuflantelor, Turbina.md este lider pe piata din Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Bucovinei 17