Опубликовано вчера

Agent vînzări, manager de vînzări, team lider, smm

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

MD Target, o companie dinamică și în creștere, este în căutare de candidați dedicati pentru pozițiile vacante de Agent în vînzări, Manager în vânzări, Team lider pe echipe și tot ce ține de SMM.

În orice limbă :
Italiană,  Spaniolă,  Franceză,   Germană,   Portugheză,   Română,   Rusă

Cerințele față de candidat:

  • Dispozitia buna;
  • Interesul de a te dezvolta mereu;
  • O dorinta nebună de a face mulți bani;
  • Lucrul în echipă este predispus dar nu obligatoriu;
  • Experiența nu este necesară, dar este constituie un avantaj.

Responsabilitățile candidatului:

  • Ghidarea clientului;
  • Executarea cerintelor elaborate de persoane mai sus de statura;
  • Monitorizează și raportează activitatea pe rețelele de socializare pentru smm;
  • Motivarea si prelucrarea clientului.

Oferta MD Target:

  • Dezvoltare rapida în posturi noi
  • Un mediu de lucru confortabil și prietenos.
  • Oficiu dotat cu condiționer, bucătarie, baie, balcon, minimagazin
  • Bonusuri, corporative,  diferite ieșiri și concursuri din partea companiei

Pentru a participa la procesul de selecție, vă rugăm să vă trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Adela - [показать номер]078576815

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Путешествия

Оплата жилья в случае переезда

Персональные бонусы

Ваучеры

О компании

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?