Publicat Ieri

Agent vînzări, manager de vînzări, team lider, smm

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

MD Target, o companie dinamică și în creștere, este în căutare de candidați dedicati pentru pozițiile vacante de Agent în vînzări, Manager în vânzări, Team lider pe echipe și tot ce ține de SMM.

În orice limbă :
Italiană,  Spaniolă,  Franceză,   Germană,   Portugheză,   Română,   Rusă

Cerințele față de candidat:

  • Dispozitia buna;
  • Interesul de a te dezvolta mereu;
  • O dorinta nebună de a face mulți bani;
  • Lucrul în echipă este predispus dar nu obligatoriu;
  • Experiența nu este necesară, dar este constituie un avantaj.

Responsabilitățile candidatului:

  • Ghidarea clientului;
  • Executarea cerintelor elaborate de persoane mai sus de statura;
  • Monitorizează și raportează activitatea pe rețelele de socializare pentru smm;
  • Motivarea si prelucrarea clientului.

Oferta MD Target:

  • Dezvoltare rapida în posturi noi
  • Un mediu de lucru confortabil și prietenos.
  • Oficiu dotat cu condiționer, bucătarie, baie, balcon, minimagazin
  • Bonusuri, corporative,  diferite ieșiri și concursuri din partea companiei

Pentru a participa la procesul de selecție, vă rugăm să vă trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Adela - [vezi telefon]078576815

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Călătorii

Cazare pentru cei care se relochează

Personalizarea beneficiilor

Vouchere

Despre companie

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresele postului vacant:
Chișinău, Centru