Опубликовано вчера

Tehnolog Vestimentar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Fabrica de confecții angajează tehnolog Chișinău / Ciocana.

Oferim cel mai bun salariu de pe piață pe care suntem gata să îl negociem la interviu și un mediu de lucru plăcut unde te poți afirma profesional.

Responsabilități cheie:
  • Elaborare norme tehnice pentru confecționare.
  • Calcul consum materii prime.
  • Dezvoltare procese tehnologice eficiente.
  • Organizarea fluxului.
  • Lansarea produselor conform tehnologiei.
  • Să poată arăta nodurile complicate la cusatorese.
  • Să asigure ieșirea cantității de produse finite în fiecare zi. Să poată consolida echipa.
Cerinte:
  • Experiență în producție sau confecții. Experiență îndelungată ca tehnolog în fabrica.
  • Abilități tehnice și atenție la detalii.
  • Bune abilități de comunicare și coordonare.
Alătură-te nouă într-un mediu creativ și oferim Salariu pe care il soliciți.

Toate detaliile la telefonul: [показать номер]079848038.
Отправить резюме

О компании

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?