Publicat Ieri

Tehnolog Vestimentar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Fabrica de confecții angajează tehnolog Chișinău / Ciocana.

Oferim cel mai bun salariu de pe piață pe care suntem gata să îl negociem la interviu și un mediu de lucru plăcut unde te poți afirma profesional.

Responsabilități cheie:
  • Elaborare norme tehnice pentru confecționare.
  • Calcul consum materii prime.
  • Dezvoltare procese tehnologice eficiente.
  • Organizarea fluxului.
  • Lansarea produselor conform tehnologiei.
  • Să poată arăta nodurile complicate la cusatorese.
  • Să asigure ieșirea cantității de produse finite în fiecare zi. Să poată consolida echipa.
Cerinte:
  • Experiență în producție sau confecții. Experiență îndelungată ca tehnolog în fabrica.
  • Abilități tehnice și atenție la detalii.
  • Bune abilități de comunicare și coordonare.
Alătură-te nouă într-un mediu creativ și oferim Salariu pe care il soliciți.

Toate detaliile la telefonul: [vezi telefon]079848038.
Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant