Опубликовано вчера

Șofer expeditor

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce oferim:

  • Loc de muncă stabil și pe termen lung într-o companie de încredere;
  • Angajare oficială;
  • Concediu de odihnă de 28 de zile calendaristice pe an.
  • Pachet social;

Cerințe față de candidat:

  • Permis de conducere categoria B,C;
  • Certificat de competență profesională;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Atenție și responsabilitate;

Responsabilități:

  • Primirea mărfurilor de la depozit în conformitate cu documentele de însoțire;
  • Livrarea mărfurilor către clienți în conformitate cu rutele aprobate;
  • Asigurarea executării livrărilor în termen;
  • Monitorizarea stării tehnice a vehiculului;

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV prin e-mail: resurseumane@maurt.md sau apelați la numărul de telefon: [показать номер]060843074.

   Preselecția se face prin CV și interviu.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Ключевые навыки
Comunicare Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

О компании

Desfășurăm activitatea încă din 1996, fiind o vinărie cu o bogată istorie și expertiză în domeniu. Prin devotamentul și munca asiduă a echipei noastre, am creat produse exceptionale ce au cucerit inima publicului nostru.

În spatele fiecărui produs Maurt stau ani de experiență și cunoștințe adunate de vinificatorii noștri, care aleg cu grijă cele mai bune idei și tehnici pentru a obține unicitatea și calitatea deosebită a vinurilor noastre. Ne străduim să oferim doar acele produse care sunt demne de cea mai înaltă apreciere.

Privim cu încredere și mândrie în ochii celor care degustă vinurile noastre, pentru că în acele momente vedem reflectată toată pasiunea și efortul nostru îmbuteliat în fiecare sticlă.

Suntem o echipă dedicată, mereu în căutarea celor mai bune talente și pasionați de domeniul vinicol, gata să împărtășim experiența și să construim împreună viitorul Maurt. Dacă împărtășești aceeași pasiune și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne contactezi și să facem cunoștință!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Drumul Viilor 36/2
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?