Publicat Ieri

Șofer expeditor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ce oferim:

  • Loc de muncă stabil și pe termen lung într-o companie de încredere;
  • Angajare oficială;
  • Concediu de odihnă de 28 de zile calendaristice pe an.
  • Pachet social;

Cerințe față de candidat:

  • Permis de conducere categoria B,C;
  • Certificat de competență profesională;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Atenție și responsabilitate;

Responsabilități:

  • Primirea mărfurilor de la depozit în conformitate cu documentele de însoțire;
  • Livrarea mărfurilor către clienți în conformitate cu rutele aprobate;
  • Asigurarea executării livrărilor în termen;
  • Monitorizarea stării tehnice a vehiculului;

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV prin e-mail: resurseumane@maurt.md sau apelați la numărul de telefon: [vezi telefon]060843074.

   Preselecția se face prin CV și interviu.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Abilități cheie
Comunicare Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Despre companie

Desfășurăm activitatea încă din 1996, fiind o vinărie cu o bogată istorie și expertiză în domeniu. Prin devotamentul și munca asiduă a echipei noastre, am creat produse exceptionale ce au cucerit inima publicului nostru.

În spatele fiecărui produs Maurt stau ani de experiență și cunoștințe adunate de vinificatorii noștri, care aleg cu grijă cele mai bune idei și tehnici pentru a obține unicitatea și calitatea deosebită a vinurilor noastre. Ne străduim să oferim doar acele produse care sunt demne de cea mai înaltă apreciere.

Privim cu încredere și mândrie în ochii celor care degustă vinurile noastre, pentru că în acele momente vedem reflectată toată pasiunea și efortul nostru îmbuteliat în fiecare sticlă.

Suntem o echipă dedicată, mereu în căutarea celor mai bune talente și pasionați de domeniul vinicol, gata să împărtășim experiența și să construim împreună viitorul Maurt. Dacă împărtășești aceeași pasiune și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne contactezi și să facem cunoștință!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Drumul Viilor 36/2