Опубликовано вчера

Muncitor în secție de cofetărie / работник в кондитерский цех

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:

  • studii medii tehnice (constituie un avantaj / nu este obligatorie);
  • punctualitate, perseverență, spirit de inițiativă;
  • experiență de muncă (constituie un avantaj / nu este obligatorie);
  • cunoașterea proceselor de bază;
  • cunoașterea normelor sanitare;
  • deţinerea obligatorie a fişei medicale.

Responsabilități:

  • lucru cu echipamente tehnologice specifice;
  • ambalarea produselor;
  • respectarea normelor sanitare;
  • îndeplinirea obiectivelor și însărcinărilor;
  • atitudine responsabilă și onestă faţă de munca prestată.

Oferim:

  • salariu atractiv, stabil, bonusuri -  în dependență de abilități, cunoștințe și rezultate;
  • angajare conform normelor CM a RM;
  • pachet social complet;
  • program de lucru – luni/vineri, 5 zile sapt.;
  • oportunitatea creșterii profesionale;
  • condiții favorabile de muncă;
  • școlarizare în domeniu;
  • pauze de ceai / cafea.
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, str. Burebista 17
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?