Publicat Recent

Muncitor în secție de cofetărie / работник в кондитерский цех

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • studii medii tehnice (constituie un avantaj / nu este obligatorie);
  • punctualitate, perseverență, spirit de inițiativă;
  • experiență de muncă (constituie un avantaj / nu este obligatorie);
  • cunoașterea proceselor de bază;
  • cunoașterea normelor sanitare;
  • deţinerea obligatorie a fişei medicale.

Responsabilități:

  • lucru cu echipamente tehnologice specifice;
  • ambalarea produselor;
  • respectarea normelor sanitare;
  • îndeplinirea obiectivelor și însărcinărilor;
  • atitudine responsabilă și onestă faţă de munca prestată.

Oferim:

  • salariu atractiv, stabil, bonusuri -  în dependență de abilități, cunoștințe și rezultate;
  • angajare conform normelor CM a RM;
  • pachet social complet;
  • program de lucru – luni/vineri, 5 zile sapt.;
  • oportunitatea creșterii profesionale;
  • condiții favorabile de muncă;
  • școlarizare în domeniu;
  • pauze de ceai / cafea.
Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, str. Burebista 17