Опубликовано сегодня

Electrician (Sef echipa, maistru)

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Minim 2-5 ani de experiență ca electrician;
  • Experiență demonstrată în gestionarea unei echipe;
  • Aptitudini solide de rezolvare a problemelor și capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente;
  • Cunoștințe solide despre codurile și standardele electrice curente;
  • Capacitatea de a citi și a înțelege schemele electrice și alte documente tehnice.

Responsabilitățile candidatului

  • Supervizarea și coordonarea echipei la proiecte de instalare, întreținere, modificare și reparare a diverselor instalații electrice;
  • Identificarea problemelor electrice cu o varietate de metode de testare;
  • Efectuarea inspecțiilor de rutină a echipamentelor și instalatiilor electrice;
  • Oferirea orientărilor și formării necesare personalului subordonat.

În compania noastră, vă puteți aștepta la un salariu competitiv în valoare de 20000 MDL. De asemenea, vă puteți aștepta la o echipă de profesioniști pasionați, un mediu de lucru dinamic și posibilități de dezvoltare profesională si crestere a salariului.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Suplimentar la e-mail: euroelectric.office@gmail.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?