Publicat azi

Electrician (Sef echipa, maistru)

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Minim 2-5 ani de experiență ca electrician;
  • Experiență demonstrată în gestionarea unei echipe;
  • Aptitudini solide de rezolvare a problemelor și capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente;
  • Cunoștințe solide despre codurile și standardele electrice curente;
  • Capacitatea de a citi și a înțelege schemele electrice și alte documente tehnice.

Responsabilitățile candidatului

  • Supervizarea și coordonarea echipei la proiecte de instalare, întreținere, modificare și reparare a diverselor instalații electrice;
  • Identificarea problemelor electrice cu o varietate de metode de testare;
  • Efectuarea inspecțiilor de rutină a echipamentelor și instalatiilor electrice;
  • Oferirea orientărilor și formării necesare personalului subordonat.

În compania noastră, vă puteți aștepta la un salariu competitiv în valoare de 20000 MDL. De asemenea, vă puteți aștepta la o echipă de profesioniști pasionați, un mediu de lucru dinamic și posibilități de dezvoltare profesională si crestere a salariului.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Suplimentar la e-mail: euroelectric.office@gmail.com

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant