Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 700 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere poziție

Spitalul Clinic Municipal nr.4, din Chișinău își mărește echipa cu un Medic internist pentru secția Geriatrie, cu program full-time. Candidatul ideal are o experiență de peste 5 ani în domeniu, este pasionat de profesia sa și acordă o importanță mare îngrijirii pacienților vârstnici.

Cerințele față de candidat:

  • Diplomă de Medic, specializarea în Medicină Internă<\li>
  • Experiență de peste 5 ani în practica medicală<\li>
  • Cunostințe actualizate despre noile metode de tratament și tehnologii medicale<\li>
  • Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți<\li>

Responsabilitățile candidatului:

Ca Medic internist în cadrul secției Geriatrie, veți avea următoarele responsabilități:

  • Diagnosticarea și tratarea afecțiunilor interne ale pacienților vârstnici<\li>
  • Pregătirea și monitorizarea planurilor de tratament individualizate<\li>
  • Evaluarea și discutarea progreselor pacientului cu echipa de îngrijire<\li>
  • Participarea activă la programe de formare profesională continuă<\li>

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru stabil, plin de provocări și oportunități de dezvoltare, un salariu de 12700 MDL, precum și alte beneficii, în funcție de performanțele obținute.

Vă așteptăm cu nerăbdare să vă alăturaţi echipei noastre! Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteţi CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?