Informații de bază

Salariu:
de la 12 700 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție

Spitalul Clinic Municipal nr.4, din Chișinău își mărește echipa cu un Medic internist pentru secția Geriatrie, cu program full-time. Candidatul ideal are o experiență de peste 5 ani în domeniu, este pasionat de profesia sa și acordă o importanță mare îngrijirii pacienților vârstnici.

Cerințele față de candidat:

  • Diplomă de Medic, specializarea în Medicină Internă<\li>
  • Experiență de peste 5 ani în practica medicală<\li>
  • Cunostințe actualizate despre noile metode de tratament și tehnologii medicale<\li>
  • Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți<\li>

Responsabilitățile candidatului:

Ca Medic internist în cadrul secției Geriatrie, veți avea următoarele responsabilități:

  • Diagnosticarea și tratarea afecțiunilor interne ale pacienților vârstnici<\li>
  • Pregătirea și monitorizarea planurilor de tratament individualizate<\li>
  • Evaluarea și discutarea progreselor pacientului cu echipa de îngrijire<\li>
  • Participarea activă la programe de formare profesională continuă<\li>

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru stabil, plin de provocări și oportunități de dezvoltare, un salariu de 12700 MDL, precum și alte beneficii, în funcție de performanțele obținute.

Vă așteptăm cu nerăbdare să vă alăturaţi echipei noastre! Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteţi CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str.Columna 150