Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 4 850 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de Candidat:

  • Cunoștințe de bază în domeniul medical;
  • Capacitatea de a lucra în mediul spitalicesc și de a rezista la stres;
  • Abilitați bune de comunicare și un nivel înalt de empatie;
  • Disponibilitate pentru muncă în ture.

Responsabilități:

  • Asigurarea îngrijirii medicale a pacienților conform atribuțiilor postului;
  • Asigurarea confortului pacienților prin rezolvarea problemelor acesto

Oferim un salariu începând de la 4850 MDL, un mediu de lucru securizat și profesionist, colaborare cu o echipă de profesioniști în industria medicală și program de lucru în ture. În plus, oferim posibilitatea de dezvoltare personală și profesională prin accesul la diverse cursuri de formare în domeniul medical.

Pentru a aplica, te rugăm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?