Informații de bază

Salariu:
de la 4 850 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de Candidat:

  • Cunoștințe de bază în domeniul medical;
  • Capacitatea de a lucra în mediul spitalicesc și de a rezista la stres;
  • Abilitați bune de comunicare și un nivel înalt de empatie;
  • Disponibilitate pentru muncă în ture.

Responsabilități:

  • Asigurarea îngrijirii medicale a pacienților conform atribuțiilor postului;
  • Asigurarea confortului pacienților prin rezolvarea problemelor acesto

Oferim un salariu începând de la 4850 MDL, un mediu de lucru securizat și profesionist, colaborare cu o echipă de profesioniști în industria medicală și program de lucru în ture. În plus, oferim posibilitatea de dezvoltare personală și profesională prin accesul la diverse cursuri de formare în domeniul medical.

Pentru a aplica, te rugăm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str.Columna 150