Основная информация

Зарплата:
4 950 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe pentru candidat:

  • Responsabilitate, punctualitate și precizie
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă
  • Bune abilități de comunicare
  • Abilitatea de a urma proceduri și instrucțiuni
  • Bună igienă personală

Responsabilitățile candidatului:

  • Servirea pacienților cu amabilitate și răbdare
  • Mentenanța igienei și curățeniei la locul de muncă
  • Respectarea standardelor și protocoalelor de siguranță și igienă

Oferta noastră:

Oferim un mediu de lucru sigur și stabil în cadrul unei echipe de profesioniști dedicați sănătății și bunăstării populatiei. În plus, vă oferim posibilitatea de a lucra într-o organizație cu un impact pozitiv asupra comunității, beneficiind de un pachet salarial competitiv de 4950 MDL pe lună.

Procesul de depunere a candidaturii:

Suntem încântați să vă avem în echipa noastră, vă rugăm să ne contactați.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?