Informații de bază

Salariu:
4 950 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe pentru candidat:

  • Responsabilitate, punctualitate și precizie
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă
  • Bune abilități de comunicare
  • Abilitatea de a urma proceduri și instrucțiuni
  • Bună igienă personală

Responsabilitățile candidatului:

  • Servirea pacienților cu amabilitate și răbdare
  • Mentenanța igienei și curățeniei la locul de muncă
  • Respectarea standardelor și protocoalelor de siguranță și igienă

Oferta noastră:

Oferim un mediu de lucru sigur și stabil în cadrul unei echipe de profesioniști dedicați sănătății și bunăstării populatiei. În plus, vă oferim posibilitatea de a lucra într-o organizație cu un impact pozitiv asupra comunității, beneficiind de un pachet salarial competitiv de 4950 MDL pe lună.

Procesul de depunere a candidaturii:

Suntem încântați să vă avem în echipa noastră, vă rugăm să ne contactați.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str.Columna 150