Опубликовано сегодня

Упаковка детского питания

Основная информация

Зарплата:
2 590 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Германия, За границей, Франкфурт

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Fără experiență necesară
  • Cunoștințe de limbă germană la nivel conversațional
  • Seriozitate, punctualitate și responsabilitate
  • Sănătos și apt pentru muncă fizică
  • Dispus să se mute și să lucreze în Frankfurt, Germania.

Responsabilitățile candidatului

Candidatul va fi responsabil pentru ambalarea produselor de nutriție pentru copii, verificarea calității produselor, etichetarea corespunzătoare a ambalajelor și păstrarea curățeniei la locul de muncă.

Oferta companiei

Compania oferă un salariu atractiv de 2590 EUR, cazare și transport asigurat, instruire la locul de muncă și un mediu de lucru plăcut în echipa Hofmann GmbH, lider pe piața produselor alimentare pentru copii.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Германия, Nürnberg , Farber strasse

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?