Publicat azi

Упаковка детского питания

Informații de bază

Salariu:
2 590 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Frankfurt, Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Fără experiență necesară
  • Cunoștințe de limbă germană la nivel conversațional
  • Seriozitate, punctualitate și responsabilitate
  • Sănătos și apt pentru muncă fizică
  • Dispus să se mute și să lucreze în Frankfurt, Germania.

Responsabilitățile candidatului

Candidatul va fi responsabil pentru ambalarea produselor de nutriție pentru copii, verificarea calității produselor, etichetarea corespunzătoare a ambalajelor și păstrarea curățeniei la locul de muncă.

Oferta companiei

Compania oferă un salariu atractiv de 2590 EUR, cazare și transport asigurat, instruire la locul de muncă și un mediu de lucru plăcut în echipa Hofmann GmbH, lider pe piața produselor alimentare pentru copii.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Germania, Nürnberg , Farber strasse