Опубликовано вчера

Agent vinzari

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Căutăm o persoană pasionată de domeniul cosmetic, cu abilități bine dezvoltate de comunicare și negociere, care va promova și vinde produsele noastre în Chișinău și localitățile limitrofe.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență în vânzări de 2-5 ani;
  • Cunoașterea pieței de cosmetice;
  • Capacitate de a lucra în echipă;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Prospectarea pieței și identificarea de noi clienți;

Responsabilitățile candidatului:

  • Realizarea obiectivelor de vânzări;
  • Negocierea termenilor și condițiilor contractuale;
  • Efectuarea de vizite la clienții existenți și potențiali;
  • Menținerea unei relații durabile cu clienții.

Oferta companiei:

Oferim un program de lucru flexibil, part-time, cu posibilitatea de a lucra de la diferite locații din Chișinău și localitățile limitrofe. Salariul este negociabil, în funcție de experiență și de rezultatele obținute.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Import și distribuire produse cosmetice profesionale pentru îngrijirea tenului, servicii coetologice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Ion Creangă 62/4
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?