Publicat Ieri

Agent vinzari

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, Program flexibil
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Căutăm o persoană pasionată de domeniul cosmetic, cu abilități bine dezvoltate de comunicare și negociere, care va promova și vinde produsele noastre în Chișinău și localitățile limitrofe.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență în vânzări de 2-5 ani;
  • Cunoașterea pieței de cosmetice;
  • Capacitate de a lucra în echipă;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Prospectarea pieței și identificarea de noi clienți;

Responsabilitățile candidatului:

  • Realizarea obiectivelor de vânzări;
  • Negocierea termenilor și condițiilor contractuale;
  • Efectuarea de vizite la clienții existenți și potențiali;
  • Menținerea unei relații durabile cu clienții.

Oferta companiei:

Oferim un program de lucru flexibil, part-time, cu posibilitatea de a lucra de la diferite locații din Chișinău și localitățile limitrofe. Salariul este negociabil, în funcție de experiență și de rezultatele obținute.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Import și distribuire produse cosmetice profesionale pentru îngrijirea tenului, servicii coetologice.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Ion Creangă 62/4