Опубликовано вчера

Manager relații cu clienți și vânzări

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare de Manager relații cu clienți și vânzări pentru o companie specializată în instalare de garduri și terase. Locul de muncă este din oficiul companiei, situat în Chișinău, Grătiești. Se oferă transport de serviciu.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru prezintă un avantaj;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și convingere;
  • Capacitatea de a rezolva eficient problemele.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Prelucrarea solicitărilor venite din partea clienților și stabilirea de întâlniri la oficiu;
  • Consultarea clienților cu privire la ofertele companiei și vânzarea serviciilor.

Condiții de muncă:

  • Program de muncă de luni până vineri, orele 8:00-17:00;
  • Salariu motivant în creștere, între [показать номер]10000-15000 lei şi bonusuri din vânzări;
  • Instruire și dezvoltare în cadrul companiei.

Expediază CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com
Telefon de contact [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Comunicare Time Management Soluționarea problemelor Analiza datelor Adaptabilitate CRM Empatie Lucru în echipa

Преимущества

Мобильный телефон

Зона отдыха

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?