Publicat Ieri

Manager relații cu clienți și vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutare de Manager relații cu clienți și vânzări pentru o companie specializată în instalare de garduri și terase. Locul de muncă este din oficiul companiei, situat în Chișinău, Grătiești. Se oferă transport de serviciu.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru prezintă un avantaj;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și convingere;
  • Capacitatea de a rezolva eficient problemele.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Prelucrarea solicitărilor venite din partea clienților și stabilirea de întâlniri la oficiu;
  • Consultarea clienților cu privire la ofertele companiei și vânzarea serviciilor.

Condiții de muncă:

  • Program de muncă de luni până vineri, orele 8:00-17:00;
  • Salariu motivant în creștere, între [vezi telefon]10000-15000 lei şi bonusuri din vânzări;
  • Instruire și dezvoltare în cadrul companiei.

Expediază CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com
Telefon de contact [vezi telefon]060399901

Abilități cheie
Comunicare Time Management Soluționarea problemelor Analiza datelor Adaptabilitate CRM Empatie Lucru în echipa
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte