Опубликовано сегодня

Îngrijitoare de încăperi

Основная информация

Зарплата:
от 6 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

I.P. Universitatea Pedagogică de Stat ”Ion Creangă” din Chișinău, caută o persoană dedicată pentru funcția de îngrijitoare de încăperi.

Cerințele față de candidat:

  • Fără experiență anterioară;
  • nivelul de studii: fără studii, Gimnazial / Liceal;
  • cunoașterea limbii române;
  • vârsta de la 18 ani, inclusiv pensionari.

Responsabilitățile candidatului:

  • Păstrarea curățeniei în încăperile instituției;
  • Asigurarea unei atmosfere plăcute și a unui mediu de lucru curat;
  • Respectarea cu strictețe a regulilor de igienă și securitate;

Oferta companiei:

  • Oferim un contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată și posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.
  • Grafic de muncă luni - vineri, de la 8.00 - 17.00.
  • Pachet social.
  • Salariul de 6000 MDL.

Îți dorești să te alături echipei noastre? Te așteptăm cu drag să depui CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md sau la telefonul [показать номер]068095467.

Te așteptăm în echipa noastră!

Ключевые навыки
Etica în muncă Reziliență Abilități interpersonale Umor Lucru în echipa Comunicare Empatie Asertivitate

Преимущества

Корпоративная библиотека

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

О компании

Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău (în continuare – UPSC) este o instituție de învățământ superior dedicată formării inițiale și continue de nivel superior a specialiștilor în domeniile Științelor educației, Științelor umanistice, Științelor sociale, Artelor, Științelor exacte și Asistenței sociale. UPSC  asigură specialiștilor calificări profesionale competitive pe piața muncii și  oferă ghidare în dezvoltarea activității de cercetare științifică și valorificarea rezultatelor acestora.

Planul strategic al UPSC este elaborat conform prevederilor reformelor în curs de desfășurare în sistemul național și european de învățământ, având ca obiectiv realizarea misiunii Universității: formarea pedagogică a cadrelor didactice și inovarea științelor educației prin cercetări inter- și transdisciplinare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Str. Ion Creanga 1
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?