Publicat Ieri

Îngrijitoare de încăperi

Informații de bază

Salariu:
de la 6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Fără experiență anterioară;
  • Nivelul de studii: fără studii, Gimnazial / Liceal;
  • Cunoașterea limbii române;
  • Vârsta: peste 45 de ani, inclusiv pensionari.

Responsabilitățile candidatului:

  • Păstrarea curățeniei în încăperile instituției;
  • Asigurarea unei atmosfere plăcute și a unui mediu de lucru curat;
  • Respectarea cu strictețe a regulilor de igienă și securitate;

Oferta companiei:

  • Oferim un contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată și posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă.
  • Grafic de muncă luni - vineri, de la 8.00 - 17.00.
  • Pachet social.
  • Salariul de 6000 MDL.

Îți dorești să te alături echipei noastre? Te așteptăm cu drag să depui CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md sau la telefonul [vezi telefon]068095467.

Te așteptăm în echipa noastră!

Abilități cheie
Asertivitate Umor Abilități interpersonale Etica în muncă Reziliență Comunicare Lucru în echipa Empatie
Trimite CV

Beneficii

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Str. Ion Creanga 1