Опубликовано вчера

Agent Turism

Компания скрыла свое название

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Procesarea solicitărilor clienților
  • Realizarea vânzărilor
  • Stabilirea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții
  • Respectarea procedurilor operaționale

Ce așteptări avem:

  • Persoană ambițioasă și comunicativă
  • Experiența în domeniul turismului reprezintă un avantaj
  • Cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului
  • Cunoașterea limbii române și limbii ruse
  • Abilitatea de a soluționa rapid și eficient problemele

Oportunități:

  • Instruire și suport din prima zi
  • Creștere salarială
  • Poziționarea avantajoasă a oficiului
  • Călătorii din contul companiei, infotururi și reduceri la serviciile agenției.
Ключевые навыки
Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate CRM Învățare continuă Analiza datelor Etica în muncă

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Путешествия

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?