Publicat Ieri

Agent Turism

Compania și-a ascuns denumirea

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Procesarea solicitărilor clienților
  • Realizarea vânzărilor
  • Stabilirea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții
  • Respectarea procedurilor operaționale

Ce așteptări avem:

  • Persoană ambițioasă și comunicativă
  • Experiența în domeniul turismului reprezintă un avantaj
  • Cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului
  • Cunoașterea limbii române și limbii ruse
  • Abilitatea de a soluționa rapid și eficient problemele

Oportunități:

  • Instruire și suport din prima zi
  • Creștere salarială
  • Poziționarea avantajoasă a oficiului
  • Călătorii din contul companiei, infotururi și reduceri la serviciile agenției.
Abilități cheie
Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate CRM Învățare continuă Analiza datelor Etica în muncă

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Călătorii