Основная информация

Зарплата:
от 6 370 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe: studii profesional tehnnice asociate domeniului de activitate

Condiții de muncă:
luni-vineri [показать номер]8.00-16.30

Responsabilități:

  • Deservirea, executarea lucrărilor de reparații curente a tâmplariei din lemn și PVC în încaperile instituției conform planului de lucru.
  • Cunoasterea calitatii si componentei materialelor utilizate pentru lucrari de timplarie, metodele de pregatire a suprafetelor
  • Pregatirea timplariei din lemn, PVC,cunoasterea tehnologiei,respectarea normelor.

О компании

Institutul de Medicină Urgentă este o instituție medico-sanitară publică, care are misiunea de a răspunde promt la necesitățile medicale ale populației și a deservi cele mai grave cazuri din întreaga țară. Spitalul are în componenţa sa 7 departamente medicale dotate cu echipament performant pentru investigarea, diagnosticarea și tratamentul pacienților.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Toma Ciorbă, 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?