Informații de bază

Salariu:
de la 6 370 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: studii profesional tehnnice asociate domeniului de activitate

Condiții de muncă:
luni-vineri [vezi telefon]8.00-16.30

Responsabilități:

  • Deservirea, executarea lucrărilor de reparații curente a tâmplariei din lemn și PVC în încaperile instituției conform planului de lucru.
  • Cunoasterea calitatii si componentei materialelor utilizate pentru lucrari de timplarie, metodele de pregatire a suprafetelor
  • Pregatirea timplariei din lemn, PVC,cunoasterea tehnologiei,respectarea normelor.
Trimite CV

Despre companie

Institutul de Medicină Urgentă este o instituție medico-sanitară publică, care are misiunea de a răspunde promt la necesitățile medicale ale populației și a deservi cele mai grave cazuri din întreaga țară. Spitalul are în componenţa sa 7 departamente medicale dotate cu echipament performant pentru investigarea, diagnosticarea și tratamentul pacienților.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Toma Ciorbă, 1