Опубликовано вчера

Консультант со знанием русского языка

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere poziție

CALL WORKS, unul dintre cele mai respectate centre de apel din Chișinău, caută un specialist serios, angajat și entuziast pentru poziția de Консультант со знанием русского языка. Această poziție necesită o persoană dedicată, concentrată pe client și cu abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.

Cerințe față de candidat

  • Limba rusă fluentă este obligatorie;
  • Experiență de lucru în centre de apel sau într-o poziție similară - minim 2 ani pentru entry-level, 2-5 ani pentru mid-level și peste 5 ani pentru senior-level;
  • Abilitatea de a lua decizii rapide și de a rezolva eficient problemele;
  • Atitudine pozitivă și orientată spre client;
  • Cunostințe de bază de operare PC.

Responsabilități

  • Consultarea clienților în limba rusă, atât telefonic, cât și prin alte mijloace de comunicare;
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai bune soluții pentru ei;
  • Mentinerea unui nivel înalt de profesionalism și de respect deplin pentru întrebările sau preocupările clienților;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a rezolva problemele clienților.

Oferta Companiei CALL WORKS

CALL WORKS oferă tuturor angajaților săi nu doar un loc de muncă, ci un mediu în care aceștia se pot dezvolta profesional. Compania noastră oferă un salariu competitiv începând de la 20000 MDL, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru prietenos și dinamic. Alătură-te echipei noastre și împreună vom atinge noi înălțimi!

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru candidaturi, te rugăm trimite CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Kentford Business Center
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?