Publicat Recent

Консультант со знанием русского языка

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție

CALL WORKS, unul dintre cele mai respectate centre de apel din Chișinău, caută un specialist serios, angajat și entuziast pentru poziția de Консультант со знанием русского языка. Această poziție necesită o persoană dedicată, concentrată pe client și cu abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.

Cerințe față de candidat

  • Limba rusă fluentă este obligatorie;
  • Experiență de lucru în centre de apel sau într-o poziție similară - minim 2 ani pentru entry-level, 2-5 ani pentru mid-level și peste 5 ani pentru senior-level;
  • Abilitatea de a lua decizii rapide și de a rezolva eficient problemele;
  • Atitudine pozitivă și orientată spre client;
  • Cunostințe de bază de operare PC.

Responsabilități

  • Consultarea clienților în limba rusă, atât telefonic, cât și prin alte mijloace de comunicare;
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai bune soluții pentru ei;
  • Mentinerea unui nivel înalt de profesionalism și de respect deplin pentru întrebările sau preocupările clienților;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a rezolva problemele clienților.

Oferta Companiei CALL WORKS

CALL WORKS oferă tuturor angajaților săi nu doar un loc de muncă, ci un mediu în care aceștia se pot dezvolta profesional. Compania noastră oferă un salariu competitiv începând de la 20000 MDL, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru prietenos și dinamic. Alătură-te echipei noastre și împreună vom atinge noi înălțimi!

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru candidaturi, te rugăm trimite CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Kentford Business Center